Кожного року на березі Чорного моря в Грузії(місто Батумі/Кобулеті) проходить Всесвітній фольклорно-хореографічний конкурс-фестиваль  «NEW LIFE». Захід проходить під егідою Європейської асоціації фольклорних фестивалів– EAFF, а також в об’єднанні з іншими фестивалями та конкурсами. Кожного року  участь приймають майже з кожного регіону Грузії – приблизно 40 ансамблів, а також  10-20 іноземних колективів з Латвії, Естонії, россії, Ірану, Вірменії, Казахстану, Польщі і України. Кожен окремий конкурсний день збирав від 500 до 1000 учасників. Це справжнє свято!  

Фестиваль-конкурс NEW LIFE проводиться  в курортному місці, на березі  Черногоморя. За час перебування на території Грузії у колективів буде можливість не тільки побувати в гостях, а й побачити багато цікавих і мальовничих місць нашої країни, познайомитися з грузинською культурою. 

 

Місто Батумі 

Місто Батумі – одне з найпопулярніших місць зустрічі чорноморського узбережжя. Стара та сучасна архітектура, порт, ботанічний сад та приморський бульвар, колоритні площі та вулички, широкий вибір обраних та відомих брендів із цього міста сучасної Грузії. Необхідність виявлення, що у 2012 році Американська академія гостинності назвала Батумі найкращим туристичним призначенням року. У другій половині XX століття для надання місту сучасного вигляду працювали іноземні європейські архітектори. Розвиток Батумі нерозривно пов’язане з економічним та індустріальним періодом.  

 

Місто Кобулеті 

Кліматичний курорт Кобулетірозташований на узбережжі Чорного моря, на північний захід від Батумі, на висоті 5 метрів над рівнем моря. Головна пам’ятка міста Кобулеті, знаменитий пляж із дрібної гальки. Клімат субтропічний, спекотне літо. Сезон морського купання – з травня по жовтень. Кобулетівідома своєю однією з найдовших вулиць Чорноморського узбережжя, в якій знаходяться готелі різних рівнів обслуговування та пляжів. Більшість пляжів Кобулетіпіщані чи дрібно-галькові. 

 

Сонячна Грузія з любов’ю чекає на Вас!
Хай Ваші таланти підкорюють Грузію, а дива Грузії підкорюють Вас! 

Положення 

Детальна інформація про умови участі у фестивалі: жанри, номінації, вікові категорії, фінансові умови та ін. 

Дивитись

Програма 

Детальна інформація про заходи в рамках фестивалю, умови і вартість участі з проживанням і харчуванням, та ін. 

Дивитись

Заявка

Форма заявки, обов’язкова до заповнення для участі у фестивалі 

завантажити - UA завантажити - EN завантажити -GE