ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО КИЇВ 

Київ – дивовижне місто, в якому буквально на кожному кроці можна зустріти цікаві місця, і дізнатися багато нового. Пропонуємо Вам дізнатися кілька цікавих фактів про столицю України, багато з яких, ми впевнені, Вас здивують. 

 

Найширша, і одночасно з цим найкоротша вулиця в усій Європі – це знаменитий Хрещатик. Його ширина становить 75 метрів, а довжина – 1,3 кілометра. 

 

Найдовша протяжність вулиці в столиці належить Броварському проспекту. Його довжина просто феноменальна – цілих 14 кілометрів! 

 

Метро Києва – одне з найстаріших в Європі. Найглибша станція в ньому – «Арсенальна». Щоб потрапити на неї, потрібно буде спуститися під землю на глибину 105 метрів! Ну а ну а честь називатися найкрасивішою станцією належить знаменитим «Золотим воротам». Ця станція входить в топ-10 найкрасивіших у всьому світі!  

 

Ну а який найбільш популярний сувенір, який найчастіше везуть з Києва? Звичайно ж, це знаменитий київський торт! Ці ласощі почали виробляти ще в далекому 1956 році! 

 

Найбільш часто відвідуваний музей Києва – це Національний історико-культурний заповідник «Києво-Печерська Лавра». Щороку це місце відвідують більше одного мільйона туристів з усього світу. 

 

Найбільший парк Києва – це розташований в Голосіївському районі парк імені Рильського. Він відкритий в 1958 році, а його площа просто вражає уяву – цілих 150 гектарів! 

 

Київ – дивно красиве місто, яке прекрасне незалежно від пори року. Архітектура, атмосфера, люди, квітучі каштани навесні – це місто назавжди залишиться у вашому серці, варто побувати в ньому лише один раз. Він манить і зачаровує, і сюди хочеться повертатися кожен рік!

Положення 

Детальна інформація про умови участі у фестивалі: жанри, номінації, вікові категорії, фінансові умови та ін. 

Дивитись

Програма 

Детальна інформація про заходи в рамках фестивалю, умови і вартість участі з проживанням і харчуванням, та ін. 

Дивитись

Заявка

Форма заявки, обов’язкова до заповнення для участі у фестивалі 

завантажити - UA завантажити - EN завантажити - GE